Telewizor, który maluje trawę na zielono; głośniki na American Pie Party i superpralka [wideo]

W zeszłym tygodniu miałem przyjemność odwiedzić Samsung Forum 2014, czyli imprezę, na której koreański producent omówił swoje plany na przyszłość i zaprezentował kilka ciekawych produktów.

Część z pokazanych tam urządzeń przedstawiłem już na Komórkomanii. Pomyślałem jednak, że nie samymi tabletami i smartfonami człowiek żyje i nagrałem krótkie wideo ukazujące halę wystawową, którą Samsung po brzegi wypełnił swoimi nowościami. Oczywiście same urządzenia też zostały przy okazji na szybko omówione. Wśród nich znalazły się telewizory, głośniki, odkurzacze, lodówki i pralki.

Nie każdy może wybrać się na taką imprezę, a sądzę, że wielu z Was chciałoby zobaczyć, jak to mniej więcej wygląda. Mam nadzieję, że poniższe wideo choć trochę to przybliży.

Zobacz również: Historia telewizorów

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? SteelSeries Siberia Elite – spełnienie marzeń wymagających graczy? [test] Steam Machines - rewolucja w sprzęcie do grania. Wybierz najlepszy z dwunastu modeli! 10 dowodów na to, że Facebook wcale się nie kończy Sabertron. Zabawa w Gwiezdne wojny wreszcie będzie miała sens! Konwój duchów. Wojsko zawstydziło Google'a - ma własne, autonomiczne pojazdy LePow U-Stone - ładowarka jak bomba?! [test] "To zabawki". "Są jak z odpustu". Smartwatche i smartopaski według Czytelników Gadżetomanii Glyph. Nowy sposób na wirtualną rzeczywistość „Atarowca wal z gumowca”. Święta wojna użytkowników Atari i Commodore Lenovo IdeaPad G500s – czy laptop za 2000 zł może być dobry? [test] Dlaczego Google inwestuje w myślący Internet? Kiedy ostatnio korzystaliście z GG? No właśnie, ja też nie pamiętam Używasz bitcoinów? Uważaj, oskarżą Cię o terroryzm Blaze. Laser dla rowerzystów?! Nie ma ucieczki przed NSA. Angry Birds też służyło do inwigilacji!? Apple bez Jobsa. Jak wyglądały urządzenia tej firmy po 1984 roku? SteelSeries Rival – najlepsza mysz optyczna? [test] Rok 1984: 30 lat temu Macintosh rzucił wyzwanie Wielkiemu Bratu Jeszcze droższy sprzęt elektroniczny? Opłata od piractwa może drastycznie wzrosnąć Nowy sposób inwigilacji: światłowody jako wykrywacz ludzi Lata mijają, a internauci wciąż nie myślą. Najgorsze hasło 2013 roku to... DoorBot pokaże, kto stoi przy twoich drzwiach Brawo Polacy! Firma z Olsztyna dostarczy Dellowi 5 tys. drukarek 3D

Popularne w tym tygodniu:

Odkurzacze przyszłości. Zachwycający sprzęt rodem z Jetsonów i morskich wojen